Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: What I do every day la data de Mier Iul 02, 2008 11:42 am

cristinush

Varsta Varsta : 22
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 3540
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor :

Phuai...ce nashpa a fost ieri... cry
M-am simtit rau toata ziua. sigh M-a durut capu doh ,am avut febra rolleyes , nas infundat sad girl , si ma usturat gatu stupid girl , nu aveam pofta de mancare julieta act ...Si nici nu dormisem bine noaptea trecuta. yawn
Am mers si in gradina publik cu Alexandra si m-am mai inviorat putin la fantana arteziana dance dar cand am ajuns acasa iar m-am simtit rau. rolleyes

Azi ma simt putin mai bine.
fake S-a dus tata la farmacie si mi-a luat niste pastile mari cat capu meu yahoo mad ...In fine mi-a mai trecut febra si nu ma mai doar capu asa tare chiar daca aseara aproape n-am dormit delok... loser

27 Re: What I do every day la data de Lun Iul 07, 2008 11:55 am

cristinush

Respectarea regulilor :

Of...daca ati stii ce noapte am avut... cry
Nu stiu ce se intamplase cu mine dar m-am trezit plangand. cry Ma ustura gatul julieta act si aveam nasul infundat. stupid girl Dodata ma luase o teama in intunericu ala din camera incat am fugit cu tot cu patura in camera la parinti. gaaah
Fara sa stiu am bombardato pe mama cu servetele nazale toata noaptea giggle si am dat 2 perne jos din cele 4. big smile
Eh...cumva,intr-un fel a trecut si noaptea si m-am trezit pe la 9. whew! L-am sunat pe tata ca ma durea rau gatul scared si am mers la spitalul de plozi rolleyes ...Am asteptat vro ora ca se intram auzind in continu tipade de copchi mici silly care nu mai taceau din gura.
Am ajuns intr-un sfarsit in cabinetul doctoritei si ca sa se uite la amigdalite mia bagat un bat pe gat de credeam ca ii vomit in fata.
:-& Dupaia a vrut sa ii arate si lu tata si iar mi-a indesat batul ala pe gat. :-&
Dupa cateva chinuieli mia dat o reteta. yawn
De acolo am mers cu tata la Banca sa ia un extras de cont sauc eva de genu si apoi am trecut pe la un xerox sa tipleze ceva. hipnotised
Pe la 11 am ajuns in piata sa iau medicamentele din reteta..Le-am luat si am venit acasa.Am infulecat ceva ca trebuia sa iau pastila iar acuma stau si postez pe Zooz. big smile

28 Re: What I do every day la data de Mar Iul 08, 2008 8:17 am

cristinush

Respectarea regulilor :

Yeah..ce dupa amiaza plictisitare...rolleyes
A venit tata acaasa pe la 2 si a inceput sa lucreze la niste acte pentru firma deci a trebuit sa fac ca mai mare liniste posibila.
sigh Pe la 4 a terminat si am plecat sa luam stampila de la magazinul la care am last-o sa ne-o faca.Am ajuns acolo cu jumatate de ora mai tarziu decat ne-au zis dar tot nu era gata. waiting Am plecat de acolo la METRO.Mi-am luat o tastatura noua, wink o pizza si alte lucrri care mai trebuiau pentru casa.
Pe la 6 am ajuns acasa si am testat noua tastatura.E super misto.Nu scoate nici un sunet...Ehe..asa nu ma mai aude mama cand staula com pana tarziu.
whistle
Mai tarziu m-a sunat Alexandra sa ies afara..Cu greu m-am lasat convinsa si am iesit.. yawn M-am plictisit de moarte si pana la urma am intrat in casa. yawn
Deci..Boring Day. daydream

Of doamne vacanta asta e din ce in ce mai plictisitoare

29 Re: What I do every day la data de Mier Iul 09, 2008 9:14 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

O sa scriu azi  ce am facut ieri pentru ca ieri nu am avut timp (defapt am avut timp da mi-a fost lene).

Poi..ia sa vedem ce am facut ieri..
Am fost la Bibitzu cu Alexandra si am discutat cu cumnatelu meu pe mess, am imitat cateva persoana enervante si ne-am ***** pe noi de ras, apoi ne-am facut teste, am citit reviste, am probat hainele lu bibitzu si mai pe la sfarsit i-am facut paru si am machiat-o.
Alexandra nu pre aapare in peisaj ca ea ea fascinata de colectia lu Bibitzu de reviste Cool si Bravo Girl.
Apoi am iesit afara dar am intrat la scurt timp in casa ca era plictiseala, apoi am iesit iar da am stat 15 minute ca incepuse ploaia, am mers acasa si am iesit iar cand s-a terminat dr iar am intrat in casa ca era doar Alexandra afara si pe la 8 am iesit din nou si am stat pana la 9 si cv...Apoi am stat p net si am messuit cu Bibitzu muult,pana pe la 12 si apoi m-am culcat...

30 Re: What I do every day la data de Joi Iul 10, 2008 5:01 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Joi 10 IuLiE

Azi dimineatza(defapt azi la pranz aproape) m-am trezit la 11:15, si am intrat direct la comp.Am stat pe mess si pe ZOOZ.
Din plictiseala am mai facut niste avataruri pentru siteul forumului si pe la 2, m-am trezit cu Andra la poarta (abia venise din Turcia si mia adus si un brelog dragutz). Am iesit afara..Ne-am chinuit sa luam niste pere dintr-un copac..Apoi am intrat in casa si acum stau si postez pe zooz!

--->brelogul de la Andra

31 Re: What I do every day la data de Vin Iul 11, 2008 6:45 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Din plictiseala ma apuc si eu sa comentez niste smilesuri la fel ca xo_candy_rose. big smile

big smile - zambeste,pana al urechi daca poti
fake -ce zambet delicat
angel -un ingherash,mic si dragutz
devil -ce am folosit eu emoticonul asta cand planuiam cu bibitzu sa o enervam pe diriga
giggle -da dragutz..
lol -foarte amuzant
no words -eah..da..sunt cam confuz
cry ---of..plang
sigh -eah..viata asta..
sad -supalat..supalat sunt doame iarasi..
broken hearted -mi-ati rupt inimioara railor
love u -sa facut la loc
kiss -pooop mare pentru voi
flirty -ce te uiti asa la mine?
drool - salivez....

Gata..ca am plictsesc si de asta! big smile

32 Re: What I do every day la data de Sam Iul 12, 2008 9:26 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Sambata 12 Iulie

Poi..ziua asta a fost cam..cam nush! sigh
M-am trezit dimineatza pe la 11:15 apoi am intrat pe ZooZ si am descoperit ca am peste 100 de puncte,deci pot fi moderator. dance M-am facut moderator la categoria "Beauty & Fashion" si m-am apucat sa curat categoria.Am reeditat mesaje etc. yawn
Apoi pe la 4 jumate am iesit afara.Am jucat tenis si handball apoi am mers in casa ca rebuia sa vina matusa mea sa lucra la un proiect. rolleyes
Intre timp o venit vecinu dupa cort ca i l-am luat anu trecut si nu i l-am mai dat inapoi big smile .A trebuit sa trimit pe cineva sa mearga la depozitu unde ne tinem noi lucrurile pe care nu le folosim si sa aduca cortu. rolleyes In sfarsit l-a adus si a venit vecinu sa si-l ia.
Pe la 7 jumate a aparut si matusica si nu am reusit sa facem nimic. no Eu nu aveam Microsoft Word si ei asta ii trebuia.Deci..Ghinion.. sad
Apoi am stat la comp...Si acum postez pe ZooZ flirty

33 Re: What I do every day la data de Lun Iul 14, 2008 9:39 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Luni 14 Iulie

Ia sa ma gandesc eu ce am facut azi hmmm...
Pai..m-am trezit "dimineatza" la 11 si ceva yawn si am stat cu mama prin bucatarie ca se luase curentu si nu aveam nimic altceva de facut... rolleyes
Apoi am plecat cu ea la cumparaturi (e bun daca am inceput de lunea giggle )..Mi-am luat o buzita si o pereche de pantalonasi iar ea sia laut o pereche de blugi si vro 3 maieouri de stat prin casa...Dah..asta nu prea conteaza.. rolleyes

Pe la 3 am ajuns acasa..Ieee dance revenise curentu!!Am intrat la comp,am postat putin pe zooz,m-am mai uitat pe la categoria unde sunt moderator etc. flirty

La 4 jumate am iesit fara si am descoperit ca a venit Pui mic din tabaraaaa dance dance dance dance !!Ne-am distrat destul de bine.Am jucat tenis de camp defapt era mai mult tenis de beton da merge riiight ...Pe la 9 copii aia mici de pe afara de vro 1 an sau 2 incepusera sa cada ba de pe bibiclete,pa din carucior..unu dupa altu. lol Maria a dat startu cand a cazut cu tricicleta giggle ,dupaia a cazut si camy si apoi si andrei apoi iar a cazut maria de vro 2 ori.Doamnee aia cadeau in serie. lol rofl

Apoi am mai stat putin si am intrat in casa... hipnotised

34 Re: What I do every day la data de Joi Iul 17, 2008 10:03 am

cristinush

Respectarea regulilor :

Eah..scuze ca n-pam mai scris da mi-a fost lenneee!!

Ieri de draci si de nervi am rupt cu diana o minge de tenis in doua la cat de tare dadeam iar apoi am bandajato ca sa mai reziste ink vro ora..nu mai sarea da merge..Of.."din pasiune pentru perfectiune"

Apoi ne-am cocotat prin copaci..etc.

Mai pe la 8 juamte Alexandra ia luat mingea lui stefanut si sau luat la bataie.Va dati seama alexndra: 3 ani e judo,12 ani, vro 60 de kg. si Stefanut: 7 ani, 20 si cv de kg.
Doamne s-au trantit pe jos.Stefanut ia rupt tricoul lu Alexandra , apoi ea sa infuriat si mai tare si la luat de bluza si la trantit jos.Aoleo copchilu ala tipa ca disperatu..

Eh..copchii nebuni!

35 Re: What I do every day la data de Sam Iul 19, 2008 2:55 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Azi e ziua meaaaaa victory dance Mdee's dance concert clap razzle bunnywink
Fac 13 ani!!!hahaha nuamr cu ghinion! mean girl

36 Re: What I do every day la data de Lun Iul 21, 2008 9:43 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Oh shit!
Ce zile groaznice am avut ieri si azi!!!!

Ieri am mers la bazin si am alunecat pe scari si m-am lovit la fata,langa tampla (vai doamne multumesc ca nu m-am lovit la tampla) si putin spre ochi.Azi mi sa umflat ochiul si e rosu si pleoapa si jos. sigh cry Zici ca is din Scarry Movie in rolu principal giggle !

Dah..azi nu am fost la handball cry pentru ca totusi aratam groaznic si ma durea si picioru ca miam facut doua vanatai mari cand am cazut.. cry
Am si maine handbal...poate imi mai trece ochiu si paote ma duc..of... sad

37 Re: What I do every day la data de Lun Iul 28, 2008 12:08 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Phu...ce tare a fost ieri flirty
Am stat din nou cu Adriana, vechea ma prietena.. si cu Bibitzu..
Thoamne
cat am ras.Am povestit ce sa mai intamplat la scoala..Povestile lu
Adriana era super, clasa ei e cea mai nebuna, defapt a fost ca acuma
trece la liceu.
Apoi au venit vro trei baieti si unu se duse sa o pipaie pe Adriana.Bey daca vedeti ce ia facut lol rofl
Mureai de ras.Dupaia sa dus si la Bibitzu in timp ce eu aproape intrasem la Adriana in casa big smile
..
In fine..Vine apoi Bibitzu fericita si imi zice ca ia dat lu ala nr. de tel si idul si ia dat si un pupic. LOL
daydream
Am ma facut si o gramada de poze, ma pus Adriana sa excaladez muntii de pietre ca sa ii fac ei poze scared
Crek o sa m fac alpinista loser .. giggle

38 Re: What I do every day la data de Lun Iul 28, 2008 6:15 pm

toxic_rose

Varsta Varsta : 20
Localizare Localizare : Timisoara
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 3644
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor :

imi place jurnalul tau, e funny (nu ma intreba de ce ca nu stiu)
da' am o nedumerire care nu ma lasa in pace big smile ..tu intri in clasa a 6-a sau a 7-a?

39 Re: What I do every day la data de Lun Iul 28, 2008 7:39 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

intru in cls a 6 a ca m-a dat de la 8 ani la scoala fake

40 Re: What I do every day la data de Joi Iul 31, 2008 8:03 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Vai de capu meu ce sperietura am tras azi..si cat am plans...

A inceput sa plouua rau tare si sa fulgere si sa tune si cut meu sa speriat si a sarit gardul de la tarc si pentru ca eu lasasem poarta deschisa putina a iesit pe poarta.Doamne credeam ca l-am pierdut pentru todeauna ca am plecat sa il cautam si nu l-am gasit.
Deja de vro 2-3 ore plangeam intr-una...
Pe la 7 si cv aud ca bate cineva la poarta..nu am mers a raspund pentru ca ma gandeam ca sunt cele de afara ca sa ma scoata afara si chiar nu aveam chef de nimic.
Vad ca se due bunik la poarta si aud niste vorbe
"Asta e, tanti?"
"Da, asta e, mersi mult"
Am iesit repede in curte si cutzu meu se invartea dupa coada plina de scaietzi.Nu-mi vinea sa cred, acum plangeam de fericire.
L-am curatat bine de scaieti, l-am aranjat putin si apoi m-am jucat cu el.Vai era mort de oboseala, cred ca a alergat muult, a baut mmuuulta apa..
In fine totul e bine cand se termina cu bine
fake

41 Re: What I do every day la data de Joi Aug 14, 2008 9:05 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Wooow de cand nu am mai scris aic big smile
Pentru ca tot nu am nimic interesant sa va povestesc o sa va zic ce am facut cat am fost plecata fake

Prima data am fost la Sarata Monteoru..Am cautat un hotel ca erau toate camerele ocupate..in sfarsit am gasit doua..Una de lux si una normala.Tata logik ca a vruto paia de lux blablah ..In fine era cam acelasi lucru doar ca avea altfel de mobila..In fine nu asta conteaza..
Mai tarziu am mers la plaja..am inotat si seara ne-am intors inapoi la hotel si apoi am mers la o pizza.Dupa ce am bagat in noi ca nehalitii am mers sa ne plimbam...Pe la 9 am ajuns inapoi la hotel..Ne-am uitat la niste filme, am facut dush etc yawn

A doua zi m-am trezit la 7 (nu stiu cum dar prin zona deal-munte dorm putin si bine) si m-am apucat sa ma spal, sa ma imbrac..Am ccoborat sa imi iau niste reviste..In fne..Am avut de lucru pana la 9 cand s-a trezit mama si tata..
Dimineatza am luat niste chestii de la un magazin si am mancat in camera apoi la prnaz am mers la restaurantu de jos si iar am bagat ca spartii in noi si seara...Seara..tot in camera am mancat.
Pe la 10 am iesit cu mama afara ca era un cantaret care canta asa misto.. love u
La 11 ne-am intors si m-am uitat cu tata la Brus Lee (cred ca asa se scrie) si eu am adormit..In fine..Dimineatza m-am trezit la 7 jumate (deci un progres) si am plecatspre Poiana Sarata...

Restu voi scrie maine ca acuma mie lene flirty

42 Re: What I do every day la data de Mier Aug 27, 2008 11:01 am

cristinush

Respectarea regulilor :

Ma las de povestile din vacanta..Incep sa scriu iar ce fac in fiecare zi big smile

Ce zi a fost si ieri...
Am vrut si noi sa jucam handball ca facusem rost de minge dar astia radeau ca prostii in targ,se hlizeau incontinu, faceau pretentii ca ba am facut terenu prea mare ba ca e prea mic, ca doar na le e lene sa alerge 10 metri, cand eu la handball fac ture de stadion in continu.
Catalin parca era scapat de la zoo.Tipa de imi tiuiau urechile si vreia sa se joace numai el.Pleca dintr0un capat numai el cu mingea si cand ziceam ca face dublu dribling el incepea sa tipe si sa injure si sa dea cu picioarele in noi.Pana m-am enervat si l-am luat la bataie.
In fine..Am trecut si peste asta...Apoi vroiau sa joace volei (cu minge de football)..Au incercat ei dar n-au reusit.
Mai tarziu ma apucasem sa jco pase cu Andra cu mingea de Handball si vine un mos sa ii zica lu Andra de ce a facut-o pe sotia lui baba.Poi daca aia tipa la noi si facea panarama Andra ia soptit lu Alexandra "ce baba.." si Alexandra cand a venit mosu ala repede i-a zis, deci in ziua de azi nu mai exista prietenie.

A fost o zi asa de..Nush.. na avut nici un sens.

43 Re: What I do every day la data de Vin Sept 05, 2008 10:30 am

cristinush

Respectarea regulilor :

Ieri am descoperit cat de egoisti sunt unii oameni.
Ne jucam volei si a venit Maria, o fetita mica de un an jumate si vreia si ea mingea sa se joace putin si i-am dat-o.Apoi ne-a dat-o inapoi pentru ca a vazut alta minge dar dupa ce sa saturat de cealalta a vrut-o iar pe a noastra.Si diana nu vreia sa io dea ca cik e mingea ei si vrea sa se joace..Si i-am luat-o eu din mana si i-am dat-o Mariei.Apoi Andra s-a dus si i-a luat mingea din mana lu Maria si au fugit de ea deppparte.
Eu si Alexandra ne uitam asa..cand le-am vazut ca au fugit..
Doamne da era un copil mic, nu ti-o manca!
rolleyes

44 Re: What I do every day la data de Vin Sept 05, 2008 10:46 am

innocent~smile

Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 3472
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor :

mda...ai dreptate...oamenii sunt foarte rai...
ieri eram in autobuz si vad un batran ca il intreaba pe altul care statea pe 4 locuri daca ii face si lui loc,si ala care statea el comod face: Ce-i ma?Nu vezi ca is batran?Ce te uiti asa la mine?Vezi ca orbesti de te mai uiti asa!

mnah...si zici ca batranii au bun simt....

mi se face scarba cand vad oameni deastia....

http://girls.forumz.ro

45 Re: What I do every day la data de Mier Sept 10, 2008 8:09 pm

cristinush

Respectarea regulilor :

Of..ce zi..Am fost la ziua lu o fata si a fost asa de plictisitor si asa de organizat..nu prea m-am distrat..

Apoi ajung acasa si sunt obligata sa o ascult pe mama cu teoria ei ca de ce nu am grtija de lucrurile mele..
Nush bai ce cred adultiii despre copii...Ei cred ca totul se face ca pe vremea lu strabunik?!

Nu zic mai multe pentru ca nu am chef de nimik..
Ascultati melodia asta..
Clik

46 Re: What I do every day la data de Sam Sept 13, 2008 11:19 am

cristinush

Respectarea regulilor :

Ce zi stresanta am avut pana acum...
M-am trezit la ora 7 pentru ca latra cainele din cauza ca tuna si fulgera.Apoi l-am potolit si am incercat sa adorm iar dar iar a inceput sa latre.M-am asezat in pat si deodata am auzit tunete si a inceput sa se cutremure casa deci a fost un cutremur micut de vreo 5-6 secunde.
Apoi am renuntat la ideea cu somnu si am stat de vorba cu tata...Cainele meu nu suporta zgomotele si vreia sa sara gardul de la tarc...Acuma stai si potoleste cainele...
M-am dus la TV-ul mare de la parinti si m-am uitat la un film...
Iar incepuse cainele sa sara...
Intr-un sfarsit vine tata iar acasa si am luat pranzu cu el...In timp ce mancam mi-a zis ca o sa dam cainele..Ei bine mi-a mai zis asta si de alte dati dar acum parca si eu as vrea..
Ma gandesc si la binele lui,daca ramane cu noi o sa stea mereu in tarc pentru ca nu putem sa il lasam liber in curte ca daca ar veni pe la noi cnv l-ar musca...Asa ca tata a gasit pe cnv care are o curte imeeensa si care vrea un caine lup.Sunt sigura ca o sa il accepte..Are arnet de sanate..vacinurile facute...
In fine..c-am atat pana acum.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | teme speciale | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro