Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Joi Apr 24, 2008 8:56 pm

Ichigo-kun

Varsta Varsta : 33
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 3747
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor :

asta chiar ca nu o fost ziua mea norocoasa!

Geez i was really off my game today. Piece of shit this turned out to be. Crapppppppppppppppppppppppppppppppp.

27 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Joi Apr 24, 2008 9:01 pm

Mariko21

Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6590
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor :

Ce ai patit? scared

28 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Sam Apr 26, 2008 5:28 pm

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

im fine dont worry. big smile nu ma doboara ei pe mien asa cu una cu doua. big smile

29 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Mier Mai 07, 2008 1:36 am

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

E nu iti zic ca ma dusei dracu azi la doftor ca sa ma opereze in gura. Buai taica si inca ce mo belit in gura de toti banii. Cami venea sa ma ridic de pe dracu ceal de scaun si sai zic "auzi buai tanti da tu chiar vrei sa ma bortelesti in gura de toti banii? Mai fa dracu si tu economie ce Dumnezeu."

ah ca sa nu mai zic ca mo si iradit. eh ce ma fac eu daca ii afecteaza potenta? cu ce mai multumesc eu fetele ?

Sa o fereasca dracu. Dar nu stai ca mio pus dracu de aia de plumb pe mine buai ca , cantarea aia mai mult decat mine pe bune abea reuseam sa stau in picioare cu chestia aia pe mine.

Acuma mie ceva mai bine. Dar vineri e o alta runda de bortelit la nenea squalie in gura.

30 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Mier Mai 07, 2008 6:00 am

wild_fox

Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : nicaieri
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 3422
Numarul mesajelor : 444
Respectarea regulilor :

rofl rofl rofl ....fi barbat flirty ...indura... lol lol

31 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Vin Ian 16, 2009 12:57 am

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

Poi sa vedem azi dimineatza m-am trezit mai tarziu de fapt tarziu tare de tot !

Undeva pe la ora 10 ajung la munca. Colegul meu deja facea spume !

In fine sa revenim ! Ma trezesc ....ma uit in tavan dar inca eram adormit sau as aceva ca vizionam un pelerinaj de boobies......(is that wierd or something ?) ! Ma uit la telefon sa vad cat e ceasul.....

Aoleu infarct pe mine era 10 fara 15 minute...

Dai fuga repede la baie ...brush brush brush...asa oki dintii sunt curati acum clatesteeeeeee....scuipaaaaa.....oki dantura e.....relativ buna....

Acum mai departe spaltura asa egenrala fatza treburi ...bun sunt relativ curatell...(come on nam mai avut timp sa fac un dush de 1 ora ca deobicei) ...10 fara 7 minute...perfect...

Imbracareaaaaaaa.....fuga [rin sertare...hmmm grea legere 1 bluza curata 3 la uscat 2 murdare.......grea alegere...care sa fie care sa fie......mmm...aia curata gata m-am hotarat ! big smile

blugii repedea papucii sapca....rucsacul cheile telefonul..ups telefonu sa nu uit telefonu...!

Oki 10 fara 3 minute...(moama e vreun record ceva....!) Al dreacu vis ai dreacu boobies....dar erau mistooooooo........

Oki fuga la taxi ....aloo neneaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Mo auzit cred juma de cartier.

Bun fuga fuga la servici... ! Uof am ajuns stai sa vezi cemi face asta .

Pana la urma am scapat cu bine !

Acuma ajung si ma loghez pe net...intru pe zooz.....! Wow un mesaj.....hmmm cine poate sa fie...cred ca iara e Ruki sau Mire imi atrag atentia la vreo trasnaie ceva........! Nope e Molly ....hmmm Molly parca ii cerusem o poza nu ??

Intru ...wow ce tare e poza......! Oare sunt ai ei ??? Neeee nu cred dar oricum e misto ! Mercic Molly ! Da nush cum de ma nimerit asa de bine....! giggle Si totusi ziua mea continua firar sa fie ! Mie somnn....sad(

Lasa ca beau un BURN si imi mai revin !

32 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Sam Ian 24, 2009 9:26 pm

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

Well ziua de azi a inceput aiurea si se termina si mai aiurea !

Compu imi facea probleme de vreo doua zile si azi am aflat si de la ce adika banuiam deja dar nu eram ferm convins !

acuma sunt 95% sigur ca e de la placa video. Adika se incinge asa de tare incat frige rau daca vreau sa ating coolerul e dea aia pasiva fara ventilator.

Imi da erori de ecran albastru masa pe viatza acuma tre sa astept vreo luna sa imi dea alta sau sa mio faca pe asta !

Mor de ciuda nu alta !

dar nah sper sa nu fie si altceva in afara de placa video ca daca e chiar ca imi pun mainile in cap !

33 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Sam Ian 31, 2009 1:19 am

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

Deh am inceput ziua de azi cu fata la cearcef.

Nu ma intrebati :"cum asa ca mereu te trezesti cu fata la cearceaf?!" In fine ! Prost dipus am venit la munca.

O zi de (mancarica mea preferata) mai ales ca m-am sismti rau cam toata ziua ! Se pare ca sanatatea mea merge din rau in mai rau ! In fine nu despre asta vreau sa vb. Nam nevoie de simpatie si nici de alte deastea !

Vine seara ....vin full-urile. ca deobicei aceiasi "jmecheri" de carton ieftini .

Il vad la un moment dat pe prost cum scrumeaza irect pe jos desi avea in fatza lui scrumiera. Si ma iau de el sii zic. "scrumeaza in scrumiera te rog. Acuma e prima oara a doua oara nu mai intri in sala !

El se umfla desigur ca de cel iau asa ca el nui vreun "parlit" de asta (ba exact asa esti boule dar inca numi pun mintea cu tine dar daca mai impingi mult sar putea sa te trezesti cum 44 in muia aia nenorocita a ta ) . Ma chinui sai explic vreo 2 minute ca sa imi zica apoi ca "auzi da iauzi ceo zis seful tau ca sa vii sa strangi daca e mizerie sau asa ceva" ! Am ramas masca nu imi venea a crede.

Bai nenorocitule dar drept ce ma iei aici femeie de servici ...auzi la el.....!

Mdea si iaca asa mi-am stricat ziua de azi ! MM lui de ratat!

34 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Mier Feb 11, 2009 5:19 pm

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

Eh ce sa fie azi munca din nou ! vin la munca cu o fatza de aia de om mahmur (de la raceala bre la ce va ganditi? ) ! Capul ama doare ma dor ochii in cap de fapt si de drept ! Clar nu e tocmai cea mai in forma zi a mea .

Ieri la cumparaturi ! Nai treaba cu mine ma duc sa imi iau doua perechi de pantalonasi. Fix cea care imi placea mai mult fix aia am luato prea mica. Desigur ca nu i-am probat cand i-am luat. Asa fac mereu ! cati bani si cate haine nu am aruncat eu asa s fiu eu sanatos.

Acuma la munca ce sa fie intru pe zoz sa vad care mai e treaba si hop ce sa vad mumuseti peste mumuseti.

Bre da asta nui treaba serioasa! Cum se face ca atatea mumuseti pe acilea si eu sunt atat de departe de ele ?? Nui corect. cineva acolo sus sigur ma uraste !

Acuma astept sa vad cum se va incheia aceasta zi dar la ce bafta am eu clar se va incheia aiurea . era sa zic altceva dar iar ma cenzureaza cu mancarica mea preferata ! Firati voi sa fiti cu mancarica voastra ! Eh las ca pun eu mana pe boobies vostri...adika pe voi vreau sa zic :-"

35 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Sam Feb 14, 2009 1:07 pm

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

Mda ziua de azi a inceput relativ bine dar deja m-am luat la cutite cu o groaza de lume !

Da mai dai dracu in mai bine de juma de an nau avut timp o singura data ? Imposibil ! Asa ca am decis sa le zic in fatza si sa rup legatura cu ei ! E cel mai bun lucru !

36 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Dum Mai 03, 2009 12:42 pm

cami

Varsta Varsta : 31
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 3052
Numarul mesajelor : 5
Respectarea regulilor :

na-ah-ah! oauu......citi nervi poti sa ai......un Extraveral ceva? no words

37 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Mier Iul 01, 2009 8:16 pm

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

Nu sunt adeptul pastilelor ptr nervi sau asa ceva ! De fapt nu prea sunt adeptul pastilelor chiar daca mai recomand la cate unu cate ceva .

Asadar sa mai postez odata in jurnal si pe zooz dupa...nush cata vreme ....!

Ziua de azi a inceput dupa cum ma asteptam cu o durere ingrozitoare de cap apoi bineinteles cu cicalitul lu taicamiu intruna si intruna si intruna de imi toaca nervii marunt marunt zi de zi de zi de ani de zile. Deh oarecum m-am obisnuit sal ignor .

apoi a fost cald am decis sa ies la o bere si sa ma plimb oleaca. Alin era de munca prietena lui (my lis sis' a.k.a. best friend era si ea de munca) asa ca am decis sa beau o bere rece la o terasa in timp ce ascultam muzica la maxim in casti. Am stat mai retras mai la umbra a fost ideal ptr mine. Muzica buna bere rece priveliste frumoasa.....(da da i se vedeau sanii lu aia din fata mea la perfectie iar eu ca nesimtitul m-am delectat cu privelistea....) . Deh chiar in clipele alea ma pufnit rasul ca imi adusesem aminte de semnatura de aici de pe forum si incepusem sa rad oleaca gandind ca mi se potriveste.

Apoi intrun final am ajuns acasa...! Iarasi o daza buna de nervi dupa care ignoranta totala din partea mea. Nush de la ce sa luat taicamiu cami arunca calc pe geam. I-am zis ca stai oleaca bai nene ca nai pus tu bani la calculatorul asta si nici nai contribuit cu vreun leu. Veziti tu de ale tale.

Pur si simplu de cand mi-am luat compu are mereu ceva de obiectat la adresa mea . Se inneaca frate se ataca cand vede compu meu. Nul inteleg si nici nu imi doresc. O sal ignor incontinuare cum am facut pana acuma si totul o sa fie bine.

Lol alta faza dura azi la munca ma vazut sefa ca am par alb in cap si a ramas asa oleaca surprinsa.

Ah da acuma am decis sa citesc ceva manga ma uit vreo ora la tv si apoi la somn ca maine iarasi la munca .

Ah da si iara a plecat one of my best friends. Frateee nici bine nu vine unu ca pleaca altul.

38 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Lun Iul 13, 2009 8:07 pm

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

Sa vedem....

Pe ziua de azi si de ieri...! Nope nimic iesit din comun. Poate doar ca am devenit usor imun la nesimtirea oamenilor. Trebuie sa spun cu mana pe inima ca tara asta e plina de oameni prosti si nesimtiti. Plina de baieti mai mult sau putin "destepti" . Avem tara unde nesimtirea si exteriorizarile gen grohaieli, burti umglate de bere stau expuse mereu la soare indiferent pe unde mergi....porci cu ceafa lata si cu bale in coltul gurii mai apuca cate o "domnisoara timida" de o buca in mall ea desigur simtinduse foarte foarte flatata de un asemenea get tandru si romantic debitat de un exemplar de vaza al speciei porcine...! Stiti voi cares aia :cei cu ceafa lata burta pe masura ghiuluri manele pe post de sonerie la telefon privire sictirita si dispretuitoare fata de restul "gunoaielor" care ii inconjoara (adica noi oamenii de rand) . Ah sa nu uitam si BMW,Audi si mercedes conduse la fel de porcin cu manele la maxim cu o pitipoanca langa ei...!

Eh cam cu asta ma confrunt zilnic dar deh ce sai faci tre sai suporti ca nu prea ai de ales mai ales in serviciul meu. Dar totusi in cele din urma mai poti face ceva si anume sai bagi in xxxxx masii si pe ei si pe curvele de langa ei si sati vezi mai departe de drum.

Acuma ma duc frumos inapoi la TV beau o bere rece fumez o tigara si apoi la somn ca maine iarasi la munca.

Si totusi de ce mama dracu zdreamta aia ordinara nu se poate da jos din masina sasi alimenteze masina? Ba se mai simte si extrem de jignita cand ii spui pe un ton pe masura celui cu , care ti sa adresat "este si cu autoservire doamna/domnisoara descurcativa eu nu va pot ajuta" . Deh e din Bucuresti pardon e "gajica" de Bucuresti deci ea e superioara noua. Parca ar fi presedintele americii cand o vezi ce aere de importanta isi da. Si nu e doar apelativul zdremtelor de Bucuresti si nu numai, ba pardon al doamnelor si domnisoarelor de Bucuresti si nu numai. Si ghertoii pardon domnii merg pe aceasi linie cu ele.

Deci dah nesimtirea e la ea acasa. Orice ai face oricat ai vrea sa le insufli un bun simt elementar ajungi inveitabil si inexorabil la aceeasi concluzie ca restul oamenilor care mai au o fara de bun simt in ei.

Nu iti mai bate capul ca o sa mori inaintea lor cu siguranta.

Ah da si sa nu uit i love beutifull boobies not just any boobies only the beutifull ones. big smile love u

39 Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu la data de Mier Iul 15, 2009 9:04 pm

Ichigo-kun

InteligentaI 2
ViataV 1
Respectarea regulilor :

Stateam azi si ma gandeam... (da domle mai fac si asta din cand in cand ce va uitati asa de mirati la monitor ? ) cum definesti o persoana ? Sau mai bine zis cum te raportezi si cum privesti tu ca individ o alta persoana pe care ajungi sa o cunosti in ce categorie o asezi?

Si tre sa zic ca nu am reusit sa ajung la un raspuns satisfacator. Adica ai prima impresie care poate sa fie buna sau rea (in cazul meu e un fel de amestec) . Depinde in primul rand de reperele pe care si le stabileste fiecare in viata . Toti suntem diferiti si toti privim lumea oarecum diferit.

Chiar ieri am intalnit intrebarea : Ce parere ai despre ea?....parerea ta cat mai obiectiva posibil avand in vedere circumstantele acum dupa ce ai apucat sa o mai cunosti oleaca...!

Tre sa zic ca am ramas mut. Nu stiam ce sa zic. Ce era sa zic ca mi se pare o parasuta ca miriadele de alte parasute pe care am ocazia sa le vad sau am avut ocazia sa le cunosc cat de cat ? Sau poate ca e oki e de treaba (in ciuda faptului cai o parasuta) e sufletista cu prietenii ei....doar ca....

Ce sai zic ! Eh uite ca am preferat sa evit subiectul si am dat pe gata 2 berei apaorpe fara sa rasuflu si mi-am aprins repede o tigara. (Eram extenuat de la caldura bre ce vrei o bere nu ma racorit) .

Sia dat seama ca evit subiectul. Na insistat. Dar intr-un final mi-am dat seama cam ce ar trebui sa zic.

Si am zis pe bune ce ar fi trebuit sa se stie in caz ca nu se stia deja.

Da este intradevar o parasuta deci pe bune felul in care se topeste dupa fiecare baiat pe care il vede e penal ce e si mai penal e felul ca mai si sare in pat atunci cand are ocazia cu , cate unul.

Asta fara nici un fel de retinere fara sai pese cine e fara sa aiba vreun sentiment de orice fel si cate odata fara sa retina numele.

Deci e clar e curva. Si totusi e o amica de nota 1000 . Deci nai ce sai reprosezi. Mereu saritoare si mereu de gasca mereu lasa de la ea cate un pic ptr altii. Si stii sigur ca poti sa vb cu ea daca ai probleme. Asa ca in ce categorie o pun eu personal. Multi or sa zica pai ce treaba ai tu cu ce face ea se culca cu cine vrea atata vreme cat spui ca e o amica de nota 10. Si tind sa fiu deacord dar totusi fara repere morale de nici un fel in cealalta privinta cum pot eu sa o definesc.

Multi or sa zica si totusi ce treaba are moralitatea daca zici ca nai nici o treaba cu ea .

Problema nu e daca am eu vreo treaba cu ea sau nu ptr ca atunci cand vb. de amici moralitatea intra mai putin in discutie . Ceea ce intra in discutie este cat de sociabila este .

Da dar ai zis ca mereu lasa de la ea ptr prietenii ei. Oki perfect . Sunt deacord dar si aici moralitatea intra prea putin in discutie .

A nu nu nu nici in ruptul capului sa nu creada cineva ca incerc sa o antagonizez (sa o transform in personajul negativ=mai mult sau mai putin ) .

Hmm cred ca ma duc sa fumez o tigara. Am gandit deja prea mult sau mai bine zis am aratat asta. Eh nu conteaza ceea ce conteaza e ca am ramas fara bere si maine iara am servici. Firara masa al dreacu de taranoi prosti iara tre sa dau de ei......

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog